Zapraszamy na kolejne spotkanie w ramach parkrun Las Aniołowski. Tym razem biegamy, truchtamy, spacerujemy dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Otwórz się na aktywność fizyczną, otwórz się na pomaganie innym. Startujemy w sobotę o godzinie 9 na promenadzie im, Czesława Niemena tuż przy Lesie Aniołowskim.

parkrun polega na pokonaniu dystansu 5 km biegnąc, truchtając bądź maszerując w zależności od zaawansowania biegowego. Nie ma żadnego limitu czasowego aby tego dokonać – czekamy na każdego uczestnika.

parkrun to bezpłatny bieg z pomiarem czasu. Wystarczy dokonać jednorazowej rejestracji na stronie www.parkrun.pl, wydrukować kod uczestnika i pojawić się z nim na starcie. Korzystając z kodu uczestnika można wziąć udział w każdy spotkaniu parkrun, w każdej lokalizacji na świecie.

parkrun to bieg, na którym nikt nie jest ostatni. Podczas każdej edycji na końcu stawki znajduje się osoba zamykająca bieg. Jej zadaniem jest motywowanie oraz dbanie o bezpieczeństwo biegaczy.

parkrun to bieg w pełni realizowany przez wolontariuszy. Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w organizacji spotkania. Bardzo satysfakcjonująca sprawa….

Podczas sobotniego Biegu będzie można dorzucić się do puszki Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 🙂 Serdecznie zapraszamy!

 

Powrót na górę