Dziękujemy każdemu, kto pojawił się dziś na Placu Biegańskiego, albo w jakimkolwiek innym miejscu Częstochowy i wrzucił pieniążka do puszki, albo w jakikolwiek inny sposób przyczynił się do naszej zbiórki- chociażby uśmiechając się do zmarzniętego wolontariusza, lub organizując jakąś ciekawą akcję, albo przekazując nam coś na licytację. Liczy się każdy, nawet najdrobniejszy gest!

DSCF1311

Wiecie, że nie byłoby tej energii, radości i całej imprezy w Częstochowie bez tej grupy wspaniałych, młodych i pełnych zapału ludzi, których już pewnie bardzo zmęczonych, ale szczęśliwych i dumnych- mogliście zobaczyć na scenie podczas światełka do nieba. To własnie oni, nie oczekując nic w zamian, angażując się całkowicie zorganizowali XXII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.  Ja jestem dumna, że jestem częścią tej wspaniałej grupy 🙂

Jeszcze raz dziękujemy za wspaniały XXII Finał- bez Was nic by się nie udało. A teraz zamiast dźwięków muzyki, będziemy słyszeć brzdęk monet podczas liczenia pieniędzy. Już niedługo podamy wyniki!

Cały Sztab dziękuje każdemu, kto nas wspierał, dziękujemy sobie nawzajem i dziękujemy koordynatorowi- Kamilowi Leszczyńskiemu, który mimo debiutu na tym stanowisku, jest od początku profesjonalistą.

Do zobaczenia za rok!!!

 

Powrót na górę