Pozmieniało się u nas, pozmieniało! Jesteśmy młodsi, piękniejsi i jeszcze bardziej kreatywni. Znajdziecie nas w nowej siedzibie, jeszcze bliżej centrum Al. NMP 24/ lokal 1 (pierwsza brama na skrzyżowaniu Alei NMP z ul. Kościuszki, nieopodal banku PKO).

 

 

wolontariusz
A szukać nas możecie już od 6 listopada, bo wtedy właśnie witać Was będziemy w naszych nowiutkich progach, ponieważ… RUSZAJĄ ZAPISY DLA WOLONTARIUSZY I TRWAĆ BĘDĄ DO 13 GRUDNIA! Tak, tak, to już pora, by przyjść i zapisać się, żeby w styczniu biegać z puchą i zagrać z nami!!!! A w tych progach czeka na Was stała gwardia pełnych energii wolontariuszy, kilka nowych osób i… NOWY KOORDYNATOR: Kamil Leszczyński.

Nie zmieniają się natomiast zasady: potrzebujecie zdjęcia (np takiego jak do legitymacji), legitymacji/dowodu osobistego i zgody rodzica, jeśli jesteście osobami niepełnoletnimi. Z tym pakietem dokumentów śmiało możecie do nas przychodzić od 16 do 20 w ciągu tygodnia roboczego, czyli od poniedziałku do piątku 🙂

Zapraszamy!!!!

Sztab WOŚP Częstochowa

P.S. Zaglądajcie na nasz profil na Facebook’u i tutaj, na stronkę, ponieważ specjalnie dla Was pojawiać się będą informacje o niespodziankach jakie szykujemy, a niejednego asa mamy w rękawie na ten XXII Finał!

Będzie się działo!

 

Zgoda od rodzica:


[wpdm_file id=1 title=”true”]

Powrót na górę