XI Częstochowski Bieg „Policz się z cukrzycą”

XI Częstochowski Bieg „Policz się z cukrzycą” w ramach parkrun Las Aniołowski

Odbędzie się w sobotę 28.01.2023, start biegu o godzinie 9.00, biuro biegu działać będzie od 7.30!

Zmieniamy lokalizację! Znajdziecie ją na stronie parkrun: https://www.parkrun.pl/lasaniolowski/course/

Biuro biegu: miejsce startu/mety parkrun na styku promenady i Lasu Aniolowskiego

Minimalny datek do puszki w ramach limitu 200 osób zarejestrowanych w formularzu google, to 50 złotych.

W tym roku zapisujemy się przez formularz google:

https://docs.google.com/forms/d/1xjW0Q2F3XHPhCfm9qlqFz9Jgfm5WVZwErIkz4xHeTnA/viewform?fbclid=IwAR2U7c7hP4QbBqZUMvJUPqqusADDp4HyUXE1Zq31AbHgbNuKvNPZTODZIV0&edit_requested=true

W ramach limitu 200 miejsc otrzymacie pakiet startowy i medal. W biurze biegu wydamy je na podstawie okazania sms’a, którego roześlemy do 200 pierwszych zarejestrowanych osób.

W tym roku współpracujemy z parkrun Las Aniołowski, Częstochowa i dzięki temu osoby spoza limitu również mogą pobiec z nami! Dzięki temu nasz bieg wydłuża się do 5 km i zyskuje pomiar czasu po zarejestrowaniu się. Jak się zarejestrować? To proste, wystarczy wejść na stronę https://www.parkrun.pl/register/ (nasza lokalizacja nazywa się „parkrun Las Aniołowski”) i wydrukować bądź zapisać w telefonie unikalny kod uczestnika – kod uczestnika należy przynieść na bieg bo jest on elementem pomiaru czasu. Ważne: rejestrujemy się tylko raz i możemy korzystać z parkrun w każdą sobotę o 9, na całym świecie i za darmo.

Brak pakietu startowego nie wyklucza uczestnictwa w parkrun – spotkania parkrun są za darmo i dla każdego, dla biegających, truchtających i maszerujących.

Osoby zakwalifikowane z listy formularza google zapraszamy do biura biegu otwartego od 7.30 do 8.40 w dniu biegu po odbiór pakietu startowego, oraz medalu. Start biegu o godzinie 9.00!

Powrót na górę