XXIV Finał WOŚP- Znamy już tegoroczne gwiazdy!!!

Siema Kochani!

Znamy już Gwiazdy tegorocznegfinalo Finału WOŚP w Częstochowie!!!

10 stycznia wystąpią:

AmperA, rock’owo-metalowe, mocne brzmienie. Chłopaki  są niesamowicie energiczni i zdolni! Nie może Was zabraknąć na ich koncercie!

Aqurat Band, wesołe, rytmiczne dźwięki, tworzone przez ludzi z pasją.

 Pajujo, reggae pod wieloma postaciami, od Roots Reggae po SKA przez Rocksteady i RAGGA. Ogromna dawka pozytywnej muzyki od świetnych muzyków. Q 2012 roku grali na Przystanku Woodstock! Ponadto od 2005 roku zagrali już ponad 400 koncertów, więc znają się na tym- byli na Ostróda Reggae Festival, Reggealand, Afryka Reggae Festival i wielu innych świetnych wydarzeniach! Czekamy niecierpliwie, na pewno nas rozgrzeją pozytywną muzyką J

 Łzy Czy trzeba ich przedstawiać? Grają muzykę pop-rock, na ich koncie są takie hity jak  Agnieszka już dawno…, Narcyz się nazywam, Jestem jaka jestem, Oczy szeroko zamknięte, Gdybyś był oraz Puste słowa. Niezwykle charyzmatyczne granie, wpadające w ucho teksty, przyniosły zespołowi niesamowitą sławę. W składzie z nową piosenkarką- Sarą Chmiel, zadebiutowali koncertowo na XIX Finale WOŚP w Warszawie J Otrzymali platynową płytę za krążek The Best of 1996-2006 na 46 Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, kolejne ich zdobycze to dwie Superjedynki, zajęli też II miejsce w Krajowym Finale Konkursu Eurowizja 2004, a także II miejsce na festiwalu Top Trendy podsumowującym sprzedaż polskich płyt w 2003 roku i wiele innych. To wszystko zapowiada dla częstochowian show na wyjątkowo wysokim poziomie! Widzimy się pod sceną!

Doda- Dorota Rabczewska. Jej pojawienie się w Częstochowie przyniosło ogromną falę emocji- wielu fanów już na początku grudnia zaczęło się emocjonować tym wydarzeniem- tak, oto nadchodzi! J Znana jest z takich przebojów, jak m.in. „Dżaga”, „Szansa”, „Nie daj się”, „Znak pokoju” i „2 bajki”. Wg Telewizji CNN Dorota Rabczewska jest na liście dziesięciu najbardziej znanych Polaków! Według danych szacunkowych z 2008 roku informacje na jej temat dotarły do 3,5 miliona osób! Jej występy są zawsze dopracowane w najmniejszym szczególe i dopięte na ostatni guzik. Perfekcjonistka w każdym calu- taka właśnie jest. Kontrowersyjna, wzbudzająca bardzo skrajne emocje- ale jakże silne. Nie może Was zabraknąć!!!

 

Powrót na górę